Rzęsy Jest 21 produktów.

Profesjonalne sztuczne rzęsy i produkty oraz akcesoria dodatkowe w niniejszej kategorii naszej internetowej hurtowni z kosmetykami stanowi doskonała ofertą dla wszystkich osób myślących o upiększeniu swoich oczu. Poza szeroką ofertą sztucznych rzęs dostępnych w wielu wersjach wymiarowych i odcieniach znajdziecie takie akcesoria i produkty jak: kleje do sztucznych rzęs, szczoteczki do rzęs czy pęsety do rzęs.

Proponowane kleje do rzęs są trwałe a jednocześnie nie zawierają szkodliwych dla oczu substancji dlatego z powodzeniem można je stosować bez obawy o oczy czy wzrok. Dodatkowo prezentowane kleje do rzęs są wodoodporne i sztuczne rzęsy spokojnie utrzymują się do 3 tygodni noszenia. Elastyczne kleje do rzęs proponowane w tej kategorii produktów są specjalnie wyselekcjonowane z całej gamy produktów z uwzględnieniu przede wszystkim komfortu i bezpieczeństwa użytkowania jak i doskonałego stosunku jakości do ceny.

Stylizacja rzęs wymaga czasami drobnych korekt dlatego do tego celu polecamy dedykowane pęsety do rzęs, które znacząco wspomagają proces stylizacji i przygotowania rzęs. Oferujemy jedwabne rzęsy z dodatkiem włókna syntetycznego o długości 8 mm, 9 mm, 10 mm, 11 mm, 12 mm oraz kępki sztucznych rzęs. Wybierz zatem odpowiednią długość sztucznych rzęs, która będzie idealna dla Ciebie i zamów teraz poprzez koszyk w sklepie. Dodatkowo polecamy zapoznać się z szeroką ofertą kosmetyków do paznokci marki Semilac. Jako bezpośrednia hurtownia lakierów hybrydowych Semilac oferujemy bardzo dobre ceny, dużą dostępność towaru oraz szybkie terminy realizacji.

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów