Prostownice Jest 7 produktów.

Najlepsze prostownice do włosów cechują się nie tylko wysoką jakością wykonania ale również bezpiecznym oraz bezproblemowym użytkowaniem. Odpowiedni dobór materiałów i komponentów w przypadku profesjonalnych prostownic do włosów gwarantuje uzyskanie takiego efektu.

Prostownica która nie niszczy włosów

Najistotniejszym elementem jakim powinna wyróżniać się profesjonalna prostownica jest fakt aby nie niszczyła włosów, o które tak dbamy i pielęgnujemy. Produkty z tej kategorii zostały wyselekcjonowane właśnie pod tym kątem dlatego są w 100% bezpieczne dla Twoich włosów

Prostownice ranking i opinie

Szukając odpowiedniej prostownicy dla siebie do użytku domowego czy do swojego salonu fryzjerskiego warto sprawdzać różnego rodzaju rankingi. Należy jednak pamiętać, że warto wybierać bezpośrednich dostawców – hurtownie fryzjerskie aby uzyskać produkt najwyższej jakości w możliwie najlepszej cenie. Najlepsze prostownice do włosów jakie wyróżniamy i które dostępne są w naszej standardowej ofercie sprzedażowej to:

  • profesjonalne prostownice elchim
  • prostownice do włosów babyliss
  • tanie prostownice do salonów fryzjerskich FOX
  • prostownice FOX z jonizacją

Ceny profesjonalnych prostownic, które posiadają bardzo dobre opinie zaczynają się od ok 200zł. Te najlepsze, z najwyższej półki dla najbardziej wymagających klientek dostępne są w okolicach 600-700zł. Tego typu prostownice polecamy do profesjonalnych salonów fryzjerskich.

Prostownice z jonizacją

Niewątpliwie hitem ostatnich lat są prostownice z jonizacją, która sprawia, że włosy są bardzo gładkie i nie zniszczone. Główną jednak zaletą prostownic z tą funkcją jest fakt, że włosy się nie elektryzują. Na nasze włosy nieustannie mają wpływ czynniki zewnętrzne – atmosferyczne. Dodatkowo jeżeli mamy odpowiedni typ włosa to nasza fryzura będzie się stale elektryzować dlatego też zalecane jest stosowanie urządzeń do prostowania włosów z generatorem jonów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów