Ibd Jest 5 produktów.

Poniższa oferta profesjonalnej linii kosmetyków do paznokci marki IBD jak żele do paznokci IBD a w tym żele do przedłużania paznokci IBD, żele do pracy na tipcie, żel podkładowy do manicure IBD jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich salonów kosmetycznych. Przy zabiegach manicure proponowane żele do manicure IBD zwiększają znacząco przyczepność żelu, tym samym aplikacja produktu jest znacznie łatwiejsza i zapobiega powstawaniu odprysków po utwardzeniu całości lampami UV. W celu zagwarantowania najwyższej jakości produktów IBD oferuje bezkwasową formułę swoich żeli do przedłużania paznokci, dzięki czemu produkt jest wyjątkowo bezpieczny dla paznokci i zapewnia należyty komfort pracy. Niektóre z oferowanych produktów z tej kategorii są dostarczane w formie buteleczki z pędzelkiem tak jak jest to w przypadku produktów jak lakiery do paznokci.

Dodatkową cechą wybranych produktów producenta IBD jest fakt, że żele te doskonale nadają się do pracy na formie czy tipcie. Żele do paznokci IBD są gęste, przezroczyste i bezzapachowe co ma znaczący wpływ na oferowanie najwyższej jakości usług kosmetycznych dla swoich zadowolonych klientek. Jednym z dostępnych w tej kategorii produktów wariantów żeli jest żel budujący do przedłużania paznokci na formie lub tipsie. Krótkie czasy utwardzania do 3 minut gwarantują komfort podczas całego procesu pracy na paznokciach.

Zapoznaj się z oferowanymi produktami z kategorii żele do paznokci IBD i wybierz odpowiedni produkt do swojego salonu kosmetycznego. Jako hurtownia kosmetyczna z żelami do paznokci Urodaielegancja oferujemy atrakcyjne oferty detaliczne oraz ciekawe rozwiązania w przypadku zamówień hurtowych. Zapraszamy do współpracy!

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów